واحد بازرسی فنی ومکانیکال (بازرسی شخص ثالث)

واحد بازرسی فنی ومکانیکال (بازرسی شخص ثالث)

پرهان جوش به عنوان یکی از شرکت های فنی مهندسی که پیشرو در زمینه ساخت و ساز میباشد با استفاده از مهندسین خبره و با تجربه خود و دانش علمی توام با تجارب گروهی توانسته است واحد بازرسی متشکل از برترین مهندسان کشور تشکیل دهد تا تمامی پروژه ها را منطبق بر استانداردهای علمی سازماندهی نماید.

ساز و کار واحد بازرسی

مجموعه ای از مهندسان واحد بازرسی فنی ومکانیکال (بازرسی شخص ثالث) با آگاهی از تمامی استانداردهای جهانی معیارهایی جهت سنجش سازه ها و پروژه های مهندسی تعیین نموده و سعی بر منطبق نمودن سازه های مهندسی بر این معیارها و استانداردها دارند.

تجربه

متخصصان پرهان جوش با استفاده از تجربه خود به صورت کلی پروژه های فنی مهندسی را مورد بررسی قرار میدهند.

آگاهی از استانداردهای

توجه به استانداردهای جهانی یکی از مهم ترین اصول کاری مهندسان پرهان جوش است.

تخصص

تخصص لازمه انجام پروژه های فنی و مهندسی میباشد که تیم بازرسی پرهان جوش متشکل از جمعی از متخصصان میباشد.

اصول فنی

مهندسان پرهان جوش با استفاده از اصول فنی خود توانایی بازرسی پروژه های گوناگون را دارند.

شرکت مهندسی صنعتی پرهان جوش با توجه به تجارب واندوخته های خود در پروژه های ملی ، درزمینه بازرسی فنی ومکانیکال ، بازرسی جایگاه های CNG ( تک منظوره و دو منظوره ) ، فرایند ساخت و نصب در امور تاسیسات، آب و فاضلاب،  سازه های فولادی ، صنایع خودرو ، نفت و گاز و پتروشیمی ، سیمان ، صنایع ریلی ، صنایع نظامی و نیروگاهی را از مواد مصرفی تا نصب قطعات ساخته شده برطبق استاندارد های بین المللی مورد آزمون قرارمیدهد . همچنین با همکاری شرکتهای معتبر درزمینه انجام تست های مخرب، این تست ها برروی مواد مصرفی وجوش درحین اجرای پروژه ها به مرحله اجراء گذاشته میشود .

واحد نظارت عالیه

انجام آزمون های مهندسی جهت تست سازه های ملی و خصوصی کشور از اصول اساسی واحد بازررسی پرهان جوش میباشد. امید است با یاری پروردگار و استفاده از نیروهایی مجرب و خبره بتوانیم با بازرسی دقیق سطح کیفیت فرآیندهای ساخت و نصب قطعات و سازه های فنی را ارتقاء دهیم.

X